Kanada’da Dil Okulları

Kanada dil okullarının bu kadar tercih edilmesinde ki sebep orada ki okulların kalitesidir. Okullar diğer ülkelere göre daha maliyetli ve daha kalitelidir. Konaklama için bir çok seçenek mevcuttur başlıca aile yanında konaklama tercih edilir. Aile size odasını kiralar ve siz orada yaşamaya başlarsınız. Genellikle sabah ve akşam yemeği mevcuttur.

Aileler Kanada devleti tarafından seçilmekte ve denetlenmektedir. Aile’yi beğenmediğiniz durumlarda veya anlaşamadığınızda farklı bir aile yanına geçiş yapabiliyorsunuz.

Kanada dil okulları her eyalette mevcuttur, orada dil eğitimi aldığınız takdirde Ielts ve Toefl sınavlarından geçerli not alabilirsiniz. Ielts ve Toefl sınavları tüm dünya’da kabul edilen İngilizce yeterlilik sınavıdır. Sizlerde Kanada Kültür farkı ile Kanada dil okulları hakkında bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Dil Okulları başvurusu http://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-dil-okullari sitesinden de ayrıntılı bilgi alınarak yapılabilmektedir.Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın