Red River College Kanada

Ayrıca Red River Community College (RRCC) olarak bilinen Red River Koleji (RRC), Winnipeg, Manitoba, Kanada’da bulunan bir devlet üniversitesidir. Yılda 200 derece, diploma ve sertifika programları ve 30.000 ‘den fazla kayıtlar ile uygulamalı öğrenme ve uygulamalı araştırma eyaletin en büyük enstitüleri arasında yeralmaktadır. Ödüllü öğretim ve sekiz kampüsleri arasında devlet-of-the-art ekipman eğitim sayesinde, Red River Koleji araştırma ve up-to-date müfredat tutmak için sanayi işletmeleri ile ortaklık yaparken, seçtikleri alanlarda lider olmak için öğrencilerini hazırlar. [

Üniversiteye devam eden ve uzaktan eğitim programlarına kayıtlı % 96 lisansüstü istihdam oranı ve 6.000 ve 8.000 öğrenci günlük katılmak oranı bulunmaktadır. % 93 lisansüstü memnuniyeti olan öğrenci sayısına sahiptir. Red River Koleji 29 ülkeden, yaklaşık 300 uluslararası öğrenciye her yıl ev sahipliği yapmaktadır.

Kolej gibi biyoteknoloji, inşaat esnaf, dijital multimedya, iş, havacılık, hemşirelik, mühendislik teknolojisi gibi alanlarda 100’den fazla tam zamanlı programları vardır.

Üniversitede bir yıllık sertifika, iki ve üç yıllık diploma, ortak lisans ve lisansüstü diploma programları gelişmiş olarak öğrencşlere sunmaktadır. İngilizce programları uluslararası öğrenciler için Ek Dil programları çerçevesinde her ay başlayacak şekilde hazırlanmıştır. En popüler programlar için öğrenim ve ilgili ücretleri yılda 7200 $ kadar 13.500 $ arasında değişmektedir.

Kanada’nın En Seçkin Kolejlerine Kanada Kültür Merkezi İle Güvenle Başvurun!

Aşağıdaki Bilgi Formunu Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin

 Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın