The Language Gallery Kanada Dil Okulu

The Language Gallery dil okuluna başvurunuzu Kanada Kültür Merkezi ile GÜVENLE YAPın !

Bugünün küresel toplumunda, etkili bir şekilde İngilizce konuşma yeteneği insanlara yeni bir dil eğitimi ve kariyer fırsatları dünyası yaratıyor. Kendinden emin ve etkili bir şekilde iletişim kurmak bireylere dünyanın her yerinde tüm kapıları açacak bir yetenek sunuyor. Bu, bir Fortune 500 firmasının yönetim kurulunda yer almak olabileceği gibi, dünyanın gelişmekte olan ülkelerinden birinde gönüllü bir görevde olmak ya da sadece arkadaşlar ya da iş ortaklarıyla buluşmak da olabilir.

Her seviyedeki öğrenci ve profesyonellere hitap eden The Language Gallery eski adıyla LSBF School of English, Londra’nın önde gelen işletme okullarından birinin akademik uzmanlığını, British Council onaylı bir dil kurumunun ilgi, dikkat ve kalitesiyle birleştirmesi özelliğiyle diğer okullardan ayrılır.

The Language Gallery öğrencileri burada İngilizce dilinden daha fazlasını öğrenirler. Öğrencilerde kendine güven oluşturmanın yanı sıra onların iletişim ve liderlik becerilerini geliştirmeyi hedefler.

The Language Gallery’nin, İngilizce’nin tüm aşamalarında (konuşma, dinleme, yazma ve okuma) güçlü temeller kurma odaklı olan ve öğrenmeyi grup aktiviteleri ve sınıf tartışmaları ile tamamlayan eşsiz öğretme yaklaşımı, öğrencilere yeni edindikleri becerileri kendinden emin bir biçimde kullanma imkanı sunar.

Tüm The Language Gallery öğretmenleri en yüksek kalitede öğretmenlik standartlarına sahiptir ve bu bağlamda ya Yetişkinler için İngilizce Eğitimi Sertifikası’na (CELTA) ya da Yetişkinler için İngilizce Eğitimi Diploma’sına (DELTA) sahiptir ve Akademik ve İş İngilizcesi sınıflarında öğretmenlik yapma alanında geniş tecrübeleri vardır.

Öğrencilerin gelişimleri genellikle değişim gösterir ve bu da öğrenmeyi pekiştirmek ve değerlendirmek için sistematik ve planlı bir biçimde test yapmayı gerektirir. Haftalık ders tekrarları ve gelişim testleri de, öğretmenlerin öğrencilerin dil becerilerini ölçmelerini ve performanslarını değerlendirmelerini sağlar.

Kurslar: İngilizce’deki akıcılığını geliştirmek isteyen profesyoneller ya da geleceğin profesyonelleri için çok çeşitli programlar bulunmaktadır. Geniş kapsamlı genel, akademik ve profesyonel kurslar, kurslarımızın her öğrencinin ihtiyaçlarına, amaçlarına ve kariyer hedeflerine uygun olmasını sağlar.

Çoğu kurs tek başına ya da farklı kombinasyonlarla, çok çeşitli zaman çizelgelerine göre alınabilmektedir. Haftada 15, 20, 25, 30 ya da 35 ders alınabilir ve yılın herhangi bir Pazartesi günü başlayabilme esnekliği vardır.

The Language Gallery’de bulunan kurslar:

Profesyoneller için Genel İngilizce Akademik İngilizce & Üniversiteye Giriş İş İngilizcesi; Uluslararası İş İletişimi, Finans ve Muhasebe ya da Hukuk bazlı IELTS sınavı hazırlık kursları Bire bir Kişiye Özel Hazırlanan Yönetici Kursları Kişiye Özel Hazırlanan Kurumsal Grup Kursları

Konaklama seçenekleri: The Language Gallery öğrencilerine, aile yanında kalma imkanından, lüks yönetici dairelerine kadar çok sayıda konaklama seçeneği sunulmaktadır.

Yönetici Konaklama seçenekleri de kısa ya da uzun dönemli kalışlar için mevcut olup Hizmet Sunan Apartmanlar ve 5 Yıldızlı oteller de seçenekler arasındadır.

Sosyal Takvim: Öğrencilerin hayatlarını mümkün olduğunca heyecanlı kılmak için çok sayıda sosyal program seçeneği bulunmaktadır. Bu programlarda öğrenciler şehirde geçirdikleri süreyi en iyi şekilde değerlendirir, diğer uluslararası öğrencilerle tanışır, Yaşadıkları şehir hakkında bilgi edinir ve dil pratiği yaparlar.

Sosyal faaliyetler arasında kampus içi etkinlikler, şehir turları, şehirdeki spor etkinliklerine geziler, kültürel müze ve tiyatro ziyaretleri ve haftalık şehir dışı gezilerin yanı sıra diğer sosyal ağ oluşturma etkinlikleri de sıralanabilir.

Lokasyonlar: Londra, Oxford, Birmingham, Manchester, Dublin, Toronto

The Language Gallery dil okulunun Türkiye yetkili temsilcisi ve kayıt ofisi olan KANADA KÜLTÜR MERKEZİ öğrencilere program ve konaklama çeşitleri, başvuru işlemleri, vize ve uçak bileti vs… konularında ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Neden The Language Gallery Dil Okulları

Kanada The Language Gallery Dil okulları , Kanada Kültür Merkezi ile GÜVENLE BAŞVURun !

1. Eşsiz Eğitim İmkanları

Kanada’nın en iyi dil okullarından birisinde ekonomik fiyatlarla eğitim alın! Güvenle başvurmak için Kanada Kültür Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

2. Kanada: Toronto Kanada’nın en popüler şehrinde eğitim alma fırsatını yakalayın. Kanada’nın en kalabalık ve popüler şehri olma unvanına sahiptir.

3. En İyi Programlar Programlarımız tüm İngilizce seviyelerindeki öğrencilerimizin daha iyi beceriler geliştirmelerine ve geniş bir yelpazedeki hedeflerine ulaşmalarına yardım etmek üzere tasarlanmıştır.

4. Ödüllü Üniversite Hazırlık Programı TLG dil okullarının programları Kanada’da dünyanın önde gelen yüksek öğretim kurumlarına girmeyi isteyen, her seviye ve eğitimde hırslı öğrenciler için idealdir.

5. Çeşitlilik Dünya’nın neredeyse tüm farklı noktalarından okumuza katılan öğrencilerimizle eşsiz imkanları yakalayın.

6. Sosyal etkinlikler Kanada’nın en güzel yanlarını görmenizi sağlayan ve İngilizce becerilerinizi hayata geçirmenize elveren cazip sosyal etkinlikler düzenlemekteyiz.

7. Modern Ve Öğrencilerimizin Konforu İçin Kampüsler Odaklı çalışmaya elverişli modern ve butik kampüslerimizde hem öğrenecek hem de uzun süreli arkadaşlıklar kuracaksınız.

8. Sıradışı Personel ve Hizmet Bizimle temasa geçtiğiniz andan İngilizcenizle emin adımlar atmaya başlamanıza kadar The Language Gallery Dil okulları personeli başarınızı desteklemede kilit rol oynayacaktır.

9. Kişiye Özel ders Programı

Eğitim alanındaki birçok ortağımızla birlikte hedeflerinize uygun eğitim programlarını belirliyor, size özel hazırlanmış olarak sunuyoruz.

10. Memnuniyet Garantisi

Kanada’nın en iyi dil okullarından birisi olan The Language Gallery Dil okulları ile eğitim ALın.

Size Özel Fırsatlardan Yararlanmak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Şimdi Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın