Okanagan Skaha School District

***Aşağıdaki ücretlerin tamamı Kanada Doları üzerinden aktarılmıştır.

Giriş Tarihleri:  Eylül ve Şubat

Son Başvuru Tarihleri:  Sürekli

Uygulama Ücreti:  300 $

Tam Yıl Öğrenim Ücreti:  12.500 $

1 Dönemlik Öğrenim Ücreti:  6,500 $

Yıllık Aile Yanı Yerleştirme Ücreti:  500 $ (izleme ve irtibat dahil)

Aile Yanı Aylık Ücret:  800 $

Yıllık Sağlık Sigortası Ücreti:  900 $

Yıllık Muhafaza Ücreti:  dahil

Okanagan Skaha School District’i yakından tanımak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. 

Tüm okullarımız, yüksek kalitede akademik ve seçmeli programlama olanakları sunmakta, bu da Britanya Kolombiyası’ndaki en yüksek mezuniyet oranlarından biri ile sonuçlanmaktadır. Okullarımız şunları sunmaktadır:

  • Modern, iyi donanımlı sınıflar, fen laboratuarları, kütüphaneler, sanat stüdyoları, ticaret mağazaları, mutfak tesisleri ve spor salonları, hepsi kablosuz erişime sahiptir.
  • Gelişmiş Yerleştirme kursları da dahil olmak üzere, akademik ve seçmeli derslerden oluşan heyecan verici bir seçki, eğitim ve ödüllü performans ve görsel sanat programlarını yürütmektedir.
  • Uluslararası öğrencilerin düşük bir oranı, öğrencilere Kanada kültürünü tecrübe etmek ve İngilizce öğrenmek ve öğrenmek için büyük bir fırsat sunuyor.
  • Atletizm, okul kulüpleri ve öğrenci liderliği etkinlikleri gibi çeşitli ders dışı aktiviteler.
  • Kanada ve Amerikan üniversitelerine kolay geçiş.

Okanagan Skaha’ya gel! British Columbia’nın doğal iç mekanlarındaki zengin Kanada kültürünü deneyimleyin, topluluğumuza katılın ve mükemmel bir eğitim alın!

Okanagan Skaha School District Program Detayları

Program Kuruluşu:  1985

Sunulan Programlar:  Tam Yıl, 1 Dönem

Uzmanlaşmış Programlar:  Fransız Daldırma, İleri Seviye Yerleştirme, Spor, Akademi programları (Hokey, Futbol ve Yüzme), Uluslararası Bakalorya

Çalışmanın Dili:  İngilizce

Toplam okul sayısı:  17

Uluslararası öğrenciler için orta / lise:  6

Toplam Öğrenci:  5,700

Toplam Yabancı Öğrenciler:  122

Sınıflara Kabul Edilen Uluslararası Öğrenciler:  K-12

En yakın havaalanı: Penticton, BC

Okanagan Skaha School District’de Konaklama

Uluslararası öğrenciler Kanada kültürü hakkında bilgi edebilecekleri ve İngilizce dil becerilerini geliştirebilecekleri güvenli, destekleyici ve aile odaklı evlere yerleştirilir.

Tüm öğrenciler kaliteli bir ev kalışı deneyimi yaşadıklarından emin olmak için Kanadalı bir aileye rahat bir evde eşleştirilecektir. Uluslararası öğrencilerimiz, bakan ve profesyonel bir okul bölgesi ekibi tarafından desteklenmekte ve denetlenmektedir.

Okanagan Skaha School District’de Konaklama

Okanagan Skaha School District, Okanagan Vadisi olarak bilinen bölgede, Britanya Kolombiyası’nın güneşli iç kısmında yer almaktadır. Bölge, iki köpüklü tatlı su gölleri, yemyeşil üzüm bağları ve meyve bahçeleri ve görkemli dağların arasında yer alan Penticton, Summerland, Naramata ve Kaleden topluluklarını kapsamaktadır. Dünya sınıfı eğlence fırsatları ve sansasyonel sahne ile çevrili olan topluluklar, güzel havası, sayısız plajı ve sağlıklı yaşamı ile ünlüdür.

Penticton bölgesi, daha büyük bir şehrin tüm olanaklarına sahip 60.000 kişilik bir nüfusa sahiptir, ancak daha küçük bir topluluğun kolaylığı ve güvenliği. Topluluklar öncelikle İngilizce konuşuyor ve dışarıdakilerin tadını çıkartanlar için çeşitli aktiviteler sunuyor.

Bu topluluklar, sıcak, güneşli yazlar ve ılık, kuru kışları ile yıl boyunca popüler turistik yerlerdir. İlkbahar ve yaz açık hava aktiviteleri boldur: Golf, tenis, yürüyüş, Kettle Valley Demiryolu üzerinde dağ bisikleti ve Okanagan ve Skaha gölleri arasında nehir kanalında yüzen herkes çok popüler. Apex Mountain Ski Resort’ta kış eğlence fırsatları arasında tepe ve kros kayağı bulunmaktadır. kar ayakkabısı ve kızak. Yerel havaalanı Penticton’a on dakika uzaklıktadır. Kelowna’daki Uluslararası Havaalanı arabayla bir saatten daha kısa mesafededir. Vancouver, Penticton’a 4/4 saatlik sürüş mesafesindedir.

Okanagan Skaha School District’de Faaliyetler

Okul Faaliyetleri: 
Spor: voleybol, futbol, ​​basketbol, ​​rugby, badminton, golf, çim hokeyi ve güreş. Buz Hokeyi, Yüzme ve Futbolda Özel Akademiler. Kulüpler: uluslararası, liderlik, yıllığı, fitness / ağırlıklar, kaya tırmanışı ve çevre. Güzel sanatlar: müzik, film, dans ve tiyatro. Ek aktivite ücretleri uygulanacaktır.

Toplumsal Aktiviteler: 
Spor: futbol, ​​voleybol, beyzbol, curling, hokey, artistik patinaj, snowshoeing, yüzme, tenis, golf, kayak, fitness merkezleri, bayrak futbolu, kaya tırmanışı, yürüyüş ve bisiklet.
Dans: bale, musluk, caz, hip hop, modern, müzikal tiyatro.
Müzik: çoğu enstrüman ve vokal.
Dövüş sanatları; Karate, Tai Kwan Do, Brezilya Jiu Jitsu.
Alp Disiplini, Snowboarding ve Kros Kayağı:
Penticton’daki Apex Mountain Resort, Kanada kayaklarının gizli mücevherlerinden biridir. Apex, harika hava, inanılmaz arazi ve hayal edilebilecek en hafif şampanya tozuyla dolu bir servis noktasıdır.

Uluslararası Öğrenci Etkinlikleri: 
Uluslararası öğrenciler için Kelowna veya Penticton’da bir oryantasyon programı ve havaalanından karşılama hizmeti verilecektir. Alışveriş gezileri, canlı tiyatro, hokey oyunları, bowling, snow tubing, su borusu, paten, gezi turları. Etkinlik ücretleri uygulanacaktır.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Şimdi Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın