EC DİL OKULLARI

EC dil okulları tüm dünyada birçok farklı merkezde öğrencilere eğitim imkanı sunmaktadır. EC Kanada dil okulları: Toronto, Vancouver ve Montreal gibi 3 önemli merkezde öğrencilerine eğitim fırsatı sunmaktadır. Sunulan zengin eğitim programları ve benzersiz merkezlerle Kanada dil okulları eşsiz imkanlar sunmaktadır.

Başlangıç seviyesinden, ilerleyen seviyelere kadar EC Kanada dil okulu programları öğrencilere zengin imkanlar sunmaktadır. Sınav hazırlık, denklik programları veya iş için gerekli dil eğitimi programları sıklıkla tercih edilmektedir. EC Kanada dil okulu programlarına Kanada Kültür Merkezi ile güvenle başvurabilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, Kanada dil okulu programları resmi temsilcisidir. 

EC Kanada Dil Okulları Hakkında Bilgi

Türkiye’nin, Kanada alanındaki ilk ve tek organizasyonu olan Kanada Kültür Merkezi ile GÜVENLE BAŞVURun!

 

– EC Dil Okulu Kanada’nın Montreal, Toronto ve Vancouver şehirlerinde yer almaktadır.
– Her yıl 45.000 ‘den fazla öğrenci EC ile Ingilizce öğrenmeye tercih etmektedir.
– Okul, destekleyici, deneyimli öğretmenler, son teknolojiye sahip tesisler ve en iyi öğretim materyallerine sahiptir.

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMI

-Genel İngilizce Kursunda, öğrenciler haftada 20 saat ders almaktadır.-Genel İngilizce Programı, öğrencilerin İngilizceyi pratik bir şekilde kullanmalarına ve akıcılığa kadar devam etmelerine imkan sağlamaktadır.

– Genel İngilizce Programı ile öğrenciler, dört iletişim becerisi olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma yeteneklerini geliştirme imkanına sahiptirler.

– Aynı zamanda EC öğrencileri, haftada 20 saatlik derslerini genişletme ve yoğunlaştırma hakkına da sahiptirler.

Size Özel Fırsatlardan Yararlanmak İçin Aşağıdaki Bilgi Formunu Şimdi Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın