Kanada Vizesi Başvurusu

Kanada vizesi başvurusu gerçekleştirilirken tüm adımların dikkatli atılması gerekmektedir.  Kanada’ya seyahat etmek isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Kanada vizesi olmaksızın seyahat edemezler. Kanada Kültür Merkezi, Kanada vizesi başvurularınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Kanada vizesi  başvurusu yapmak deneyim gerektirir. Bilinenin aksine birçok bürokratik süreç ve evrak listesi Kanada vizesi başvurusu yaparken karşımıza çıkmaktadır.

Özellikle Kanada vizesi başvuru formu tüm sürecin temelini oluşturmaktadır. Kanada Konsolosluğu yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Bunun yerine hazırlanan başvuru formunu göz önünde bulundurarak değerlendirme gerçekleştirir. Bu yüzden Kanada vizesi başvurusu yapılırken formun ve gerekli evrakların eksiksiz hazırlanması gerekir.

Kanada Vizesi Başvurusu Deneyim Ve Güven Gerektirir. Kanada Kültür Merkezinin Alanında Uzman Danışmanlarıyla Birlikte Kanada Vizesi Başvurunuzu Güvenle Gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Turist Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Kanada vize başvurusu yapmak deneyim ve güven gerektirir. Kanada Kültür Merkezinin, Kanada vizesi alanında uzman danışmanlarıyla birlikte güvenle gerçekleştirin. 

Vize kategorileri arasında en sık tercih edilen tür Kanada turist vizesidir. Kısa süreli ve turizm amaçlı seyahatlerde Kanada turist vizesi tercih edilmelidir.

Kanada turist vizesinde seyahat amacının doğru olarak belirtilmesi ve buna uygun olarak başvuru işleminin gerçekleştirilmesi süreç için en önemli adımlardan birisidir.

Vize başvuru formunun doldurulmasıyla süreç başlamaktadır. Kanada konsolosluğu yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Bunun yerine Kanada turist vizesi başvuru formu ve gerekli evrakları inceleyerek vize talebine yanıt vermektedir. Bu yüzden eksik evrak veya hatalı bir formla başvurmak vize alma şansınızı ortadan kaldıracaktır.

Eksik gerçekleştirilen başvurular ya olumsuz olarak sonuçlanacak, ya da geçersiz sayılacaktır. Bu durum hem zaman, hemde planlarınızı ertelemenize sebep olabilir. Başvurular muhakkak Kanada Konsolosluğunun istediği düzende gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Bu yüzden vize başvuru formları alanında uzman danışmanlarla hazırlanmalıdır. Kanada Kültür Merkezi, Kanada turist vizesi başvurularında uzman danışmanlarla birlikte başvurularınızı güvenle gerçekleştirmektedir.


Kanada Vizesi Başvuru Ücreti

Son yıllarda Kanada’ya olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Gerek öğrenci olarak gitmek isteyen , gerekse turist olarak gitmek isteyen kişi sayısı artıyor. Kanada , Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize istemektedir.  Vize başvurularından önce , Kanada vizesi ücretini yatırmalısınız.

*2018 yılından itibaren Kanada vize harcı online olarak tahsil edilmektedir. 

Kanada vizesi ücreti üçe ayrılmaktadır.

Turistler İçin Kanada Vizesi Ücreti ; Kanada’ya 6 aydan daha kısa süreli ziyaretlerde alınabilecek vizedir. Turistler için Kanada Vizesi ücreti 185 CAD (Kanada Doları).

Öğrenciler İçin Kanada Vizesi Ücreti ; Öğrenciler için Kanada Vizesi ücreti 235  CAD (Kanada Doları.)

Aşağıdaki bilgi formunu doldurun; Kanada Vizesi İçin Alanında Uzman Danışmanlarımız Hemen Arasın!Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın