Canadian College Kanada

Canadian College Kanada

Canadian College Vancouver, British Columbia, Kanadada yer alan özel bir okuldur. Canadian College, Canada Language Council ve AILIA üyesidir. PELSA kurucu üyesi de olan Canadian College aynı zamanda University of Alberta’ nın dil okulu olarak İngilizce eğitim vermektedir.

Canadian College Vancouver şehir merkezinde bulunmaktadır.

Programlar

Genel ingilizce Programı : Haftada 24 saat olarak planlanan programda dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve kelime bilgisi becerilerine yoğunluk verilir. Minimum katılım yaşı 18’dir. Öğrenciler İngilizce seviyelerine göre seçmeli derslerden de faydalanabilmektedir.

Yoğun ingilizce Programı : Haftada 30 saat olarak planlanan program süresi 4 -12 hafta arasında değişmektedir. Öğrenciler İngilizce seviyelerine göre seçmeli derslerden de faydalanabilmektedir.

Akademik Yıl Kursu : Bu programda İngilizce etkili bir şekilde anlatılırken, katılımcıların kişisel hedefler oluşturması da sağlanmaktadır.Oluşturulan hedefler danışmanlar tarafından takip edilir. Akademik yıl kursu 12 – 48 hafta arasında değişmektedir. 12 haftalık katılımcılara sertifika, daha uzun süreli katılımcılaraysa diploma verilmektedir.

İş İngilizcesi Programı : Bu program kariyer hedefi olan kişilerin İngilizce bilgisini geliştirmek üzere planlanmıştır. Bu programda genel İngilizce eğitiminin yanında sunum yapma ve mesleki ingilizce becerileri de kazandırılmaktadır.

TOEFL Hazırlık Kursu : Haftada 24 saat olarak hazırlanan programda öğrenciler sabah genel ingilizce eğitiminin ardından öğleden sonra TOEFL sınav hazırlık eğitimi alırlar.

Akademik Amaçlı İngilizce (Üniversite Transferi) :

CCEL ile University of Alberta’ nın anlaşmaları gereği öğrenciler ingilizce eğitimlerini CCEL Vancouver kampusunda alırlar ve belirlenen seviyesine ulaştıktan sonra University of Alberta’ nın lisans, sertifika veya diploma programlarına devam edebilmektedirler.

Konaklama ve Ek Ücretler

Öğrencilere aile yanı ve yurt olarak iki çeşit konaklama imkanı sunulmaktadır. Aile yanı konaklama tam pansiyondur, yurt yemeksizdir, ortak mutfak bulunmaktadır.

Kayıt ücreti, konaklama işlem ücreti ve havaalanı karşılama ayrıca ücretlendirilmektedir.Bir cevap yazın

Call Now ButtonHemen Arayın