Neden Kanada Kültür Merkezi

Kanada’ya Eğitim, Göçmenlik ve Vize başvurularında Kanada ve Türkiye’nin lider organizasyonu olan Kanada Kültür Merkezi’ne hoşgeldiniz.

Kanada Kültür Merkezi, Kanada kültürünün tanıtımı, bilgi ve ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak isteyen bir organizasyon olup yüksek standartlarda yaşam ve eğitim imkanı sunan Kanada’nın kültürel alanlarda tanıtımını hedeflemektedir. Kanada kültürünü, Kanada eğitimini ve Kanada’ya göçmenliği tanıtan, eğitim, yerleşim ve ziyaret amacıyla Kanada’ya gitmek isteyen herkese danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Bilindiği gibi Kanada büyüme ve gelişimini, sahip olduğu çok uluslu göçmen nüfusa borçlu olan bir ülke konumundadır. Nitelikli nüfus, nitelikli yatırımcı, nitelikli işgücü ve tüketici artışı poltikasından yola çıkarak nitelikli bir göçmen alımı yapan Kanada, sürekli gelişen ekonomisi ve binlerce yeni iş alanı ile göçmenlere yeni bir hayat vaad etmektedir.

Son 7 yılda Kanada’ya giden öğrenci ve göçmen sayısında oldukça büyük artışlar söz konusudur, bu artış son dönem istatistiklerde %52 oranındadır. Kanada, ekonomik ve kaliteli eğitim almak isteyen herkes tarafindan popüler bir seçenek haline gelmektedir. Türk ögrenciler Kanada’da öncelikle lisans, yüksek lisans eğitimi ve dil eğitimi almak amacıyla başvurmaktadır. Bunun yanında lise ve sertifika programlarını tercih eden öğrencilerin sayısı da hızla artmaktadır.

Unutmayın !!! Kanada Kültür Merkezi, Kanada’daki yeni hayatınıza ve projelerinize köprü olmak için oluşturulmuş bir organizasyondur.

Kanada`da Dil okulu fiyatları (Kanada Yurtdışı Eğitim programları olan Kanada’da İngilizce ve Kanada’da Fransızca) ,Kanada’da lise, Kanada üniversite başvurusu, Kanada’da master, Kanada’da doktora, Kanada Göçmenlik Başvurusu, Kanada da Çalışma İzini ,Kanada Vize Başvurularınızla beraber merkezimizde Yabancı Dil Kursu ( İNGİLİZCE, FRANSIZCA, TOEFL, IELTS ) eğitimi almak icin bizimle temasa geçiniz.
info@kanadakultur.com.tr

Call Now ButtonHemen Arayın