10 Temel Sebep

Kanada’yı seçmeniz için 10 Sebep

Kanada’yı dünyanın en iyi ülkelerinden biri yapan pek çok özelliği vardır. İşte bu özelliklerden bazıları…

1. Kanada Dünyanın EN YAŞANILIR ülkesi olarak gösteriliyor

Birleşmiş Milletler raporlarına göre Kanada, ekonımik yapısı, mali kaynakları, sosyal güvenlik sistemi, yaşam kalitesi vb kriterler gözönünde bulundurularak her yıl dünyanın en yaşanılır ülkesi seçiliyor.

2. Kanada Zengin Bir Ülke !

Dünyanın en yüksek yaşam standartlarına sahip olan kanada, ekonomisi sürekli olarak gelişme gösteren modern bir sanayi ülkesidir. Sahip olduğu mükemmel iş potansiyeli işadamları ve çalışanlara sonsuz firsatlar sunmaktadır.

3. Dünya’nın en Kaliteli Yaşamı Kanada

Mükemel sosyal haklara ,yaşam standartlarına ve dünyada eşi az görülen temiz ve doğal bir güzelliğe sahip olan Kanada’da halkın ortalama yaşam süresi 83 yıldır.

4. Refah içinde bir yaşam

Enflasyon oranının yıllık ortalama 1.9 civarında gerçekleştiği Kanada’da işsizlik oranı ortalama % 7 nin altındadır. Heryıl bilerce işadamı ve yatırımcıyı cezbeden Kanada’da buna paralel olara her yıl yüzbinlerce yeni iş olanağı ortaya çıkmaktadır. Kanadalıların yıllık ortalama geliri 40.000 Kanada Doları dır.

5. Mükemmel sosyal hizmetler

Kanada hükümeti sosyal hayatı önemli bir bütçe ile desteklemektedir.Sağlık hizmelerinin ücretsiz olduğu Kanada’da bütün Kanada vatandaşları çeşitli sosyal yardım programları, kolay geri ödemeli konut kredileri vb birçok imkandan da yararlanmaktadır.

6. Eğitimde yüksek kalite

İlk ve orta öğretimin ücretsiz olduğu Kanada’da, yüksek öğretimde devlet sübvansiyonu vardır.Kanada dünya çapında ünlü koley ve üniversitelere sahiptir ve her yıl dünyanın birçok ülkesinden onbinlerce öğrenci Kanada’da eğitim almak üzere akın etmektedir. Kanada hükümeti dünya’da eğtime ve eğitim standartlarına en fazla yatırımyapan ülkelerden biridir.

7. Güvenli ve huzurlu Yaşam

Sahip olduğu güçlü adalet sistemi, sosyal hizmetleri, polis teşkilatı, çok sıkı silah denetimleri sayesinde Kanada dünyanın en düşük suç oranına sahip ülkelerinin başında gelmektedir.

8- Doğaya saygılı bir sanayileşme politikası

Dünyanın en sanayileşmiş ülkelerinden biri olmasına rağmen Kanada aynı zamanda sahip olduğu doğal güzellikleri de mükemmel biçimde korumayı başarmıştır. Kanada baştan aşağı bir doğa müzesi gibidir.

9. Kültür Zenginliği

Nüfusun ciddi bir bölmünü göçmenlerin oluşturduğu Kanada’da hükümet göçmenlerin kültürlerini korumalarını teşvik etmekte, bı sayede mükemmel bir kültürel çeşitlilik ve barış ortamı yaratmaktadır. Bu kadar çok çeşitli kültürden insanların bir arada böylesi mükemmel bi uyum içinde yaşadıkları ülkelerin sayısı çok değildir.

10. Gelişen İş Piyasası ve Kanada Yatırımcılar ve İşadamları için ÇOK ÇEKİCİDİR

Yıllık 1.9 ortalama ile dünyanın en düşük enflasyon oranlarından biri olan Kanada’da hükümet yabancı işadamları ve yatırımcıları mükemmel olanaklar ve vergi ayrıcalıkları sunarak davet etmektedir. Bir G-8 ülkesi olarak, dünyanın en güçlü ekonomilerinden biri olan Kanada’ya her yıl binlerce yabancı işadamı ve yatırımcı akın etmekte ve bu ülkenin olağanüstü dinamik iş potansiyelini değerlendirmektedir.

Call Now ButtonHemen Arayın